czwartek, 21 listopad 2013 12:19

Lider Rozwoju Regionalnego

W dniu 7 listopada 2013 r. odbyła się uroczysta konferencja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach, na której wyróżniony został Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik Spółka z o.o. W tym dniu Dyrektor Zarządu Ryszard Janisz odebrał nagrodę w formie certyfikatu i statuetki, w związku z rozstrzygnięciem programu Lider Rozwoju Regionalnego. Nagroda przyznana została przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
Jak podaje organizator, cytat "Lider Rozwoju Regionalnego to program wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie firm działających na rynkach regionalnych, których głównym wyznacznikiem działalności jest dbanie o dobro mieszkańców i praca nad rozwojem w swoich regionach. Uczestnictwo w programie to także doskonała możliwość promowania inwestycji z wykorzystaniem funduszy unijnych. Naszym celem jest zaprezentowanie tych firm, które prężnie działają, inwestują, rozwijają się i są Liderami zarówno na swoim obszarze działalności jak i wśród firm z całego kraju. Pokazujemy codzienne działania i ciężką pracę, która ma niebagatelny wpływ na życie społeczeństwa oraz wydatnie przyczynia się do rozwoju cywilizacyjnego".
Artykuły dziennikarskie na temat poszczególnych firm nominowanych do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego ukazywały się w kolejnych comiesięcznych wydaniach dodatku Forum Przedsiębiorczości Dziennika Gazety Prawnej.